Kawa w Fly High Coffee Białystok

fly hight coffe białystok

Kawa to napój, który zyskuje coraz większą popularność w Polsce. W Białymstoku jednym z miejsc, gdzie można wypić dobrą kawę, jest „Fly High Coffee Białystok”. Ta niewielka kawiarnia oferuje szeroki wybór kaw, herbat i innych napojów. W artykule poniżej przedstawimy ofertę kawiarni, menu oraz godziny otwarcia.

Oferta kawiarni Fly High Coffee Białystok

Fly High Coffee Białystok to idealne miejsce dla miłośników kawy. Kawiarnia oferuje różne rodzaje kaw, w tym espresso, latte, cappuccino i wiele innych. W menu znajdziemy również herbaty, ciasta i ciasteczka, a także soki i napoje bezalkoholowe. W kawiarni można również kupić kawę i herbatę na wynos.

Menu kawiarni Fly High Coffee Białystok

Menu kawiarni „Fly High Coffee Białystok” jest bardzo różnorodne i oferuje wiele smaków kaw. W cenie około 10-15 złotych możemy wybrać klasyczną kawę, a za około 20-25 złotych można spróbować kawy z dodatkami, takimi jak syropy, mleko roślinne czy bita śmietana. W menu są również herbaty w różnych smakach oraz ciasta i ciasteczka.

Lokalizacja i godziny otwarcia kawiarni

Kawiarnia „Fly High Coffee Białystok” znajduje się przy ulicy Lipowa 16, lok 24/25 w Białymstoku. Jest to niewielka kawiarnia, ale bardzo przytulna i z miłą atmosferą. Kawiarnia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8:00 do 17:30.

Specjalna kawa Fly High Coffee Białystok

Jednym z największych atutów kawiarni „Fly High Coffee Białystok” jest specjalna kawa, którą można spróbować tylko w tym miejscu. To mieszanka kilku rodzajów kaw, która ma wyjątkowy smak i aromat. Specjalna kawa dostępna jest w cenie około 20 złotych.

Opinie klientów o Fly High Coffee Białystok

Klienci kawiarni „Fly High Coffee Białystok” chętnie dzielą się swoimi opiniami. Wiele osób chwali smak kawy oraz przyjazną obsługę. Klienci zwracają też uwagę na przytulne wnętrze kawiarni oraz miłą atmosferę. Ceny również są na przystępnym poziomie.

„Fly High Coffee Białystok” to kawiarnia, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom kawy. Niewielka i przytulna, oferuje szeroki wybór kaw, herbat i innych napojów. Menu jest różnorodne, a ceny na przystępnym poziomie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz wypić dobrą kawę, koniecznie odwiedź „Fly High Coffee Białystok”.

Dodaj komentarz