Kawiarnia White Bear w Białymstoku

white bear caffe białystok

Kawiarnia White Bear w Białymstoku
Kawiarnia White Bear w Białymstoku to miejsce, w którym miłośnicy kawy i herbaty znajdą coś dla siebie. Kawiarnia słynie z przepysznych wypieków, przygotowywanych na miejscu. Wnętrze kawiarni jest przytulne i stylowe, a obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Kawiarnia White Bear to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, czy też na chwilę relaksu przy dobrej kawie.

Kawiarnia White Bear w Białymstoku: Opis

Kawiarnia White Bear znajduje się w centrum Białegostoku, przy ulicy Mickiewicza 9. To przytulne i klimatyczne miejsce, w którym można zrelaksować się przy dobrej kawie, herbacie oraz słodkościach. Wnętrze utrzymane jest w stylu skandynawskim, co dodaje mu charakteru i ciepła. Obsługa zawsze stara się zapewnić klientom miłą i przyjazną atmosferę.

Lokalizacja i godziny otwarcia kawiarni White Bear

Kawiarnia White Bear znajduje się w centrum Białegostoku, przy ulicy Sienkiewicza 6. Kawiarnia jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:30 do 21:00 oraz w niedzielę od 8:00 do 21:00. Godziny otwarcia kawiarni White Bear są dostosowane do potrzeb klientów, dzięki czemu każdy może znaleźć dogodny dla siebie czas na wizytę.

Menu kawiarni White Bear: kawa, herbata i słodkości

W kawiarni White Bear można skosztować różnego rodzaju kaw, herbat oraz pysznych wypieków. Menu kawiarni składa się z klasycznej kawy, jak i bardziej wyszukanych smaków, takich jak kawa mrożona czy flat white. Dla miłośników herbaty przygotowano szeroki wybór aromatycznych herbat, w tym również herbaty owocowe. W kawiarni White Bear znajdziemy również pyszne wypieki, takie jak ciasta, tarty, muffiny, ciasteczka oraz wiele innych słodkości.

Wnętrze kawiarni White Bear: styl i atmosfera

Wnętrze kawiarni White Bear utrzymane jest w stylu skandynawskim, co sprawia, że jest przytulne, ale jednocześnie bardzo stylowe. Kawiarnia jest przestronna i jasna, co dodaje jej lekkości i pozytywnej energii. W kawiarni można zrelaksować się przy dobrej kawie, herbacie oraz wypiekach. Całość dopełniają przyjemne akcenty, takie jak miękkie tekstylia oraz rośliny.

Ceny w kawiarni White Bear: czy warto odwiedzić?

Ceny w kawiarni White Bear są przystępne i w granicach średniej krajowej. Kawa kosztuje około 8-12 zł, herbata 6-9 zł, a wypieki od 4 do 15 zł. Warto odwiedzić kawiarnię White Bear, ponieważ oprócz przepysznej kawy i herbata, można tu spróbować pysznych wypieków, a wszystko to w bardzo przyjemnej atmosferze.

Opinie klientów o kawiarni White Bear w Białymstoku

Klienci bardzo chętnie odwiedzają kawiarnię White Bear w Białymstoku. Wielu z nich zachwyca się przede wszystkim smakiem kawy oraz przyjemną atmosferą. Klienci zwracają uwagę na to, że w kawiarni zawsze panuje przyjazna i pomocna atmosfera, a obsługa jest bardzo profesjonalna i miła. Wszyscy chętnie wracają do kawiarni White Bear, ponieważ jest to miejsce, w którym można zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta.

Kawiarnia White Bear w Białymstoku to miejsce, w którym można zrelaksować się przy dobrej kawie, herbacie oraz pysznym wypiekach. Kawiarnia zawsze stara się zapewnić klientom miłą i przyjazną atmosferę, co sprawia, że klienci bardzo chętnie do niej wracają. Warto odwiedzić kawiarnię White Bear, ponieważ oprócz przepysznej kawy i herbata, można tu spróbować pysznych wypieków, a wszystko to w bardzo przyjemnej atmosferze.

Dodaj komentarz